IZABELA EMBALO
licencjonowany specjalista imigracyjny
z wieloletnim doświadczeniem.

Duża skuteczność i indywidualne podejście do każdej sprawy

Pomogliśmy setkom polskich Imigrantów zdobyć kanadyjskie wizy i pobyt.
Posiadamy wiele lat doświadczenia! 

Podejmujemy się też spraw trudnych i nietypowychSPECJALISTA PRAWA IMIGRACYJNEGO
IZABELA EMBALO

Bio
Izabela Embalo jest jednym z kilku nielicznych kanadyjskich licencjonowanych doradców prawa imigracyjnego pochodzenia polskiego.

W Polsce ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie zdobyła tytuł magistra. W Polsce rozpoczęła też studia doktoranckie pod kierunkiem profesora Starnawskiego-lingwistyka komparatywna, ale je przerwała, emigrując do Kanady.

W Kanadzie zajęła się profesjonalnie prawem imigracyjnym, kończąc studia podyplomowe w Seneca College, Toronto w tym zakresie. Od 2004 z dużym sukcesem praktykuje prawo.

Izabela pomogła setkom polskich imigrantów zdobyć kanadyjskie wizy czasowego pobytu, pracy, studiów lub osiedlić się na stale w Kanadzie. Proces imigracyjny w Kanadzie zna także z osobistego doświadczenia.

Często pomaga swoim klientom w wielu innych sprawach osobistych, z niektórymi nawiązała dość bliskie potem przyjaźnie.

Napisała setki publikacji na temat prawa imigracyjnego (Goniec, Nowy Kurier), występowała w radiu jako imigracyjny ekspert (Radio Polonia, stacja radiowa uniwersytetu w Hamilton, Radio 7) oraz w programach telewizyjnych (stacja Omni).

Jedna z najgłośniejszych spraw, w jakiej pomagała była sprawa deportowanej polskiej rodziny Sklarzyk, która po powrocie wręczyła jej “ laurkę wdzięczności”.

Izabela była jednym z konsultantów, organizujących petycję rządową o zniesienie wiz wjazdowych do Kanady dla obywateli polskich.


FIRMA, KTÓREJ MOŻNA ZAUFAĆ image